بازار خودرو با نوسان قیمت، به تعطیلات رفت

بی توجهی قیمت خودرو به بازار ارز /پژو 207 گرانتر شد +جدول

کدخبر: ۵۵۴۱۵۸
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در روزی که نرخ دلار تثبیت شده بود، اما برخی از پرطرفدارهای ایران خودرو با رشد قیمت راهی بازار شدند.
بی توجهی قیمت خودرو به بازار ارز /پژو 207 گرانتر شد +جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ براساس رصد بازار امروز برخی پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار با رشد 5 تا 6 میلیون تومان قیمت گذاری شدند و «تارا دنده‌ای» بیشترین رشد قیمت را از آن خود کرد.

افزایش قیمت 3 محصول ایران خودرو

رشد قیمت برخی از پرطرفدارهای ایران خودرو در حالی رقم خورد که امروز دلار تغییر قیمت نداشت، اما «تارا دنده ای»، «پژو 207 دنده ای» و «هایما S7 پلاس» در بازار رشد قیمت داشتند.  

با توجه به روندی قیمتی در بازار امروز می توان گفت بازار خودرو با نوسان قیمت به تعطیلات آخر هفته رفت.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7 پلاس»، «سمند LX با موتورEF7»، «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

هایما S7 پلاس و پژو 207 دنده ای گرانتر شد

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمند LX با موتورEF7 » در بازار امروز 462 میلیونی تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. اما قیمت «هایما S7پلاس» به روند روز گذشته ادامه داد و  امروز هم با رشد 5 میلیون تومانی در بازار قیمت‌گذاری شد و یک میلیارد و 400 میلیونی شد.

اما «تارا دنده ای» هم در بازار 633 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 6 میلیونی را در بازار ثبت کرد.  از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز تغییر قیمت نداشتند و «دنامعمولی» در بازار 620 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار 765 میلیون تومان قیمت خورد .

اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو 207 دنده‌ای» هم در بازار 648 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشدی 5 میلیونی را تجربه کرد.

ایران خودرو 19

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی