قیمت خودروهای داخلی در بازار؛

افزایش قیمت، «تارا اتوماتV2» را 800 میلیونی کرد + جدول

کدخبر: ۶۱۸۲۰۱
اقتصادنیوز: بررسی پرطرفدارهای ایران خودرو امروز سه‌شنبه 5 دی 1402 از تداوم افزایش قیمت در بازار حکایت دارد، هرچند این رشد در میان خودروهای مونتاژی دیده نشد.
افزایش قیمت، «تارا اتوماتV2» را 800 میلیونی کرد + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ بازار خودرو روزهای گذشته با نوسان میان رشد و کاهش شناور بوده و پیش‌بینی روند بازار از دست فعالان آن هم خارج شده است، با این شرایط در روزی که بازار رشد بیشتر خودروهای داخلی را تجربه می‌کند در میان برخی از خودروها هم با کاهش راهی بازار می‌شوند.

شکل افزایشی در بازار خودرو درحالی به وجود آمده که نرخ دلار از روزگذشته نوسان کاهشی داشته، اما بازار خودرو روندی افزایش داشته است که این امر نشان می‌دهد دلار هم توانایی کنترل بازار خودرو را ندارد.

براساس ارزیابی بازار امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» در بازار بیشترین افزایش قیمت را داشت و با رشد 22 میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد و «تارا اتوماتV2» هم با رشد قیمت وارد کانال 800 میلیونی‌ها شد. از سوی دیگر «هایماS8» هم کاهشی 15 میلیون تومانی در بازار داشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 495 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته رشد 5 میلیونی را تجربه کرد. اما امروز «هایما S8 پلاس» شکل کاهشی در بازار داشت و با افت 15 میلیونی قیمت آن در بازار به یک میلیارد و 665 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر در بازار امروز «تارا اتوماتV2» وارد کانال 800 میلیونی‌ها رشد و رشد 11 میلیونی را ثبت کرد. 

ارزیابی‌ها همچنین نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 780 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 22 داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» با افزایش 5 میلیونی در بازار  830 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» در بازار رشد 2 میلیون تومانی را تجربه کرد و 640 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصاااااد 5 دی

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید