قیمت خودروهای داخلی در بازار

روز صعود پرطرفدارهای ایران‌خودرو/ رشد 20 میلیونی دنا پلاس+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۱۸۴۴۴
اقتصادنیوز: پرطرفدارهای ایران خودرو امروز با رشد در بازار قیمت‌گذاری شدند و با این شرایط شاهد تداوم روند افزایش قیمت ایران‌ خودرویی‌ها در بازار بودیم.
روز صعود پرطرفدارهای ایران‌خودرو/ رشد 20 میلیونی دنا پلاس+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ بررسی بازار نشان می‌دهد خودروهای داخلی در روزهای اخیر حال و هوای افزایشی داشتند و تغییر قیمت برخی از محصولات هم بسیار محدود بوده است. با نگاهی به قیمت محصولات داخلی «ایران‌خودرویی‌ها» و «سایپایی‌ها» می‌توان گفت برخی از محصولات در روزهای اخیر تغییر کانال قیمتی را هم داشته‌اند.

ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در بازار امروز تنها یک محصول ایران خودرو کاهش قیمت داشت و  سایر پرطرفدارهای ایران خودرو با افزایش در بازار قیمت‌گذاری شدند. رشد قیمت محصولات پرطرفدارهای ایران خودرو در حالی رقم خورد که امروز آخرین آمار ترخیص خودروهای وارداتی از گمرکات کشور از سوی رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام شد،‌ خبری که بسیاری تصور می‌کردند می‌تواند بازار خودرو را کاهشی کند، اما قیمت‌ محصولات ایران خودرو از افزایشی شدن آنها حکایت داشت.  

از سوی دیگر امروز هم دلار نوسان اندک افزایشی در بازار داشت و روندی خلاف روزهای گذشته را تجربه کرد.  

براساس ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز با رشد 20 میلیونی بیشترین رشد قیمت را داشت و رشد قیمت «پژو207 دنده‌ای» هم به 14 میلیون تومان رسید.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 495 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. اما امروز «هایما S8 پلاس» شکل کاهشی در بازار داشت رشد 5 میلیونی قیمت داشت و در بازار به یک میلیارد و 670 میلیون تومانی شد. ارزیابی‌ها همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2» تنها خودوریی است که امروز کاهش 5 میلیونی داشت و 795 میلیونی‌ها شد.

بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 790 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 10 میلیونی داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» هم با افزایش 20 میلیونی در بازار  850 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» در بازار رشد 14 میلیون تومانی را تجربه کرد و 654 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصااااد 6

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی