رصد بازار خودروهای داخلی

بازگشت آرامش به بازار خودرو + جدول

کدخبر: ۶۲۰۸۶۵
اقتصادنیوز: پس از چندروز پرهیجان قیمت خودرو در بازار ، امروز شاهد بازگشت آرامش نسبی به بازار خودروهای داخلی بودیم. بطوریکه اغلب پرطرفدارهای ایران خودرو امروز در کنار رشد با افت و ثبات در بازار قیمت گذاری شدند.
بازگشت آرامش به بازار خودرو + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ به گفته فعالان بازار خودرو امروز ایران خودرویی‌ها با نوسان در بازار قیمت گذاری شدند و با این شرایط برخی خودروها رشد قیمت را تجربه کردند و برخی دیگر با افت و ثبات در بازار قیمت‌گذاری شدند.

تغییر قیمت خودرو در بازار امروز در حالی رقم خورد که دلار امروز شکل ثابت داشت و به گفته فعالان بازار با نرخ روز گذشته در بازار معامله شد.

نکته جالب در بازار امروز به قیمت‌گذاری در خانواده دنا باز می گردد، بطوریکه «دنا پلاس 6 دنده توربو» در بازار رشدی 85 میلیونی داشت و در مقابل «دنا پلاس توربو اتوماتAT » در بازار با کاهش 83 میلیونی قیمت‌گذاری شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 510 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. اما «هایما S8 پلاس» که روز گذشته رکورد بیش از 100 میلیونی را تجربه کرده بود امروز با کاهش 10 میلیونی در بازار یک میلیارد و 770 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. ارزیابی‌ها همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2» هم امروز افت 5 میلیونی داشت و در بازار 833 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 835 میلیون تومان قیمت خورد و افت 85 میلیونی را تجربه کرد، اما «دنا پلاس توربو اتومات» هم با رشد 83 میلیونی در بازار 915 میلیون تومانی شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار بدون تغییر 685 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

ایران 18

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی