قیمت خودروهای وارداتی در بازار

شنای خلاف جهت دلار و خودرو در بازار؛ هایما 15 میلیون گران شد+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۴۵۲۸۸
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار امروز (18 اردیبشهت 1403) از حرکت خلاف جهت قیمت پرطرفدارهای داخلی با نرخ دلار حکایت دارد.
شنای خلاف جهت دلار و خودرو در بازار؛ هایما 15 میلیون گران شد+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد هرچند در روزهای اخیر دلار و بازار در یک مسیر قرار گرفته بودند، اما امروز و در شرایطی نرخ دلار شکل کاهشی خود گرفته بود، بازار خودرو در مسیر افزایشی قرار گرفت. به گفته فعالان بازار خودرو اثر افزایشی نرخ دلار کمی با تاخیر به بازار رسید و این امر موجب شد تا بازار شکل و شمایلی افزایشی به خود گیرد.

بررسی بازار نشان می‌دهد امروز «هایما S7» و «تارا اتوماتV2» بیشترین رشد قیمت را به خود اختصاص دادند و با افزایش 15 میلیونی در بازار قیمت گذاری شدند.   

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته افتی 5 میلیون تومانی داشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم در بازار 910 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغیرر قیمت نداشت. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 690 میلیون تومانی شد و رشد 15 میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» امروز 990 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد 15 میلیونی داشت و «رانا پلاس» هم 640 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و رشد 2 میلیونی را ثبت کرد. از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم که چند روزی خبری از قیمت آن نبود امروز 850 میلیون قیمت گذاری شد.

سایپااا 18

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 760 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشد یک میلیونی داشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 458 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد یک میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم با افت 5 میلیونی در بازار 443 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 447 میلیون تومان قیمت‌ خورد و بدون تغییر ماند و «اطلس» خودرو جدید سایپا هم در بازار امروز 585 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

سایپا 18

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی