قیمت خودروهای داخلی در بازار

افت چند میلیونی «کوییک دنده‌ایS» در 24 ساعت+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۴۵۵۰۵
اقتصادنیوز: بازار خودرو امروز (چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳) در مقایسه با روز گذشته نوسان چندانی را تجربه نکرد و قیمت اکثر خودروها ثابت ماند و «کوییک دنده‌ایS» بیشترین تغییر قیمت را تجربه کرد.
افت چند میلیونی «کوییک دنده‌ایS» در 24 ساعت+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ بررسی بازار خودرو در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ نشان می‌دهد که اکثر خودروهای پرطرفدار داخلی با ثبات قیمت روبرو بوده‌اند. با این حال، برخی از خودروها با افزایش قیمت و دو خودرو نیز با رشد اندک قیمت در بازار مواجه شده‌اند. به گفته فعالان بازار خودرو، کاهش نرخ دلار در دو روز گذشته (۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) تاثیر خود را بر بازار خودرو نشان داد و با این شرایط بازار افت قیمت را تجربه کرد.

بررسی بازار نشان می‌دهد امروز «کوییک دنده‌ایS» با افت 9 میلیونی در بازار قیمت گذاری شد و بیشترین کاهش قیمت را در میان محصولات ایران‌خودرو و سایپا تجربه کرد و «شاهینG» هم افتی 5 میلیونی داشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم بدون تغیی  در بازار 910 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 690 میلیون تومانی شد و نسبت به روز گذشته بدون تغییر بود. از سوی دیگر در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» امروز 987 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افتی 3 میلیونی داشت و «رانا پلاس» هم 638 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت 2 میلیونی را ثبت کرد. از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» تنها خودرویی بود که رشد قیمت داشت و در بازار با افزایش 5 میلیونی 855 میلیون قیمت گذاری شد.

سایپا 19

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 755 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 5 میلیونی داشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 460 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد یک میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم با افت 9 میلیوی در بازار 434 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 447 میلیون تومان قیمت‌ خورد و بدون تغییر ماند و «اطلس» خودرو جدید سایپا هم در بازار امروز 585 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

سااااایپا 19

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید