رصد بازار خودروهای داخلی

خودرو در انتظار پالس بازار + جدول قیمت

کدخبر: ۶۴۹۲۷۸
اقتصادنیوز: بازار خودرو در پنجمین روز خرداد 1403 پس از چند روز تعطیلی و نوسانات مختصر، روندی آرام را تجربه کرد.
خودرو در انتظار پالس بازار + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ بررسی‌های نشان ‌می‌دهد، قیمت اکثر پرطرفدارهای داخلی در این روز نسبت به روزهای قبل تغییری نداشت و ثبات نسبی در بازار حاکم بود.

به گفته فعالان بازار خودرو تعطیلات روزهای اخیر، تقاضا برای معامله خودرو را تا حدودی کاهش داده است. از سوی دیگر برخی از خریداران منتظر هستند تا ببینند قیمت‌ها در ماه‌های آینده چه روندی خواهد داشت و به همین دلیل فعلا از خرید خودرو خودداری می‌کنند.از سوی دیگر در روزهای اخیر دلار نوسان اندکی داشت که این عامل هم بر قیمت خودروهای داخلی اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» امروز در بازار کشف قیمت نشد. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 اتوماتیک» هم بدون تغییر 835 میلیون تومانی قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 613 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر امروز «تارا V2 اتومات» هم 930 میلیون تومانی شد. «رانا پلاس» هم 613 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. از سوی دیگر، در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم در بازار 823 میلیون قیمت خورد.

اقتصاد 5

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 727 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 449 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم در بازار 428 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز بدون تغییر 431 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم در بازار امروز 570 میلیون تومان شد.

اقتصاااد 5

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی