رصد بازار خودروهای داخلی

هتریک بازار خودرو در کاهش قیمت+ جدول

کدخبر: ۶۵۲۳۳۵
اقتصادنیوز: بازار خودرو در سومین روز خود تغییر قیمت نداشت و با این شرایط شاهد هتریک قیمتی در میان پرطرفدارهای داخلی و مونتاژی باشیم.
هتریک بازار خودرو در کاهش قیمت+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ ثبات قیمت خودرو از آخرین روزهای هفته جاری رقم خورد و در این مدت شاهد بازار شاهد رکود کامل بود. به گفته فعالان بازار خودرو نبود تقاضا در بازار با توجه به انتخابات پیش رو یکی از عمده دلایلی است که موجب شده تا بازار شکل ثابت به خود گیرد. از سوی دیگر امروز شاهد ثبات نرخ دلار هم بودیم که این عامل هم در تثبت نرخ قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی اثرگذار بوده است.

فعالان بازار خودرو معتقدند، خریداران و فروشندگان خودرو در حال حاضر به انتظار نتایج انتخابات پیش رو هستند تا تصمیم به ورود به بازار گیرند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز 990 میلیون  قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاااد 20

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز   بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 575 میلیون تومانی ماند.

اقتصاد

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی