رصد بازار خودروهای داخلی

معامله‌گران تماشاگر بازار خودرو شدند/ قیمت پژو پارس ترمز کشید+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۵۳۸۵۸
اقتصادنیوز: بازار خودرو امروز هم تغییر قیمت نداشت و پرطرفدارهای داخلی و مونتاژی به قیمت 9 روز پیش در بازار نرخ‌گذاری شدند.
معامله‌گران تماشاگر بازار خودرو شدند/ قیمت پژو پارس ترمز کشید+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز، سوت انتخابات ریاست جمهوری که زده شد، ترمز قیمت در بازار خودرو کشیده شد و خریداران و فروشندگان به تماشاچیان بدل شدند. به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر انتخابات به عاملی اصلی تعیین کننده قیمت بدل شده است. از سوی دیگر این روزها نرخ دلار هم در یک بازه در حال تغییر است و این امر نیز موجب شده تا شاهد تداوم استپ قیمت در بازار خودرو باشیم.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز 990 میلیون  قیمت‌گذاری شد و نسبت آخرین روز هفته گذشته تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاد 27

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.         از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز   بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 568 میلیون تومانی شد.

اقتصاادد 27

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی