رصد بازار خودروهای داخلی

ثبات قیمت خودرو در بازار یکماهه شد؛ دنا پلاس توربو اتومات همچنان بدون قیمت + جدول

کدخبر: ۶۵۶۴۸۳
اقتصادنیوز: یک ماه از ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو می‌گذرد و همچنان شاهد روندی کاهشی در معاملات هستیم. بررسی بازار نشان می‌دهد که امروز نیز قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی بدون تغییر باقی مانده است.
ثبات قیمت خودرو در بازار یکماهه شد؛ دنا پلاس توربو اتومات همچنان بدون قیمت + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ ثبات قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی از هفته اول خرداد ماه آغاز شد و با توجه به شرایط موجود در کشور تا امروز ادامه پیدا کرد. ثبات نرخ دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو این ثبات را به آن نسبت می‌دهند، طی یکماه اخیر نرخ دلار در یک محدود نوسان داشت و این امر موجب شد تا فعالان بازار ثبات قیمت خودرو را به آن نسبت دهند. اما با توجه به طولانی شدن بازه زمانی ثبات در بازار خودرو می‌توان گفت نیم نگاه بازار به انتخابات ریاست جمهوری تداوم این تثبت را به همراه داشته است.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز کشف قیمت نشد، قیمت این خودرو در آخرین روز هفته گذشته هم سایت‌های خودرویی درج نشده بود. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصااااد 9

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 568 میلیون تومانی شد.

اقتصاد 9

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی