رصد بازار خودروهای داخلی

چسبندگی قیمت در بازار خودرو+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۵۶۹۲۵
اقتصادنیوز: بازار امروز 11 مرداد 1403 هم شاهد ثبات قیمت بود و خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی ماندند.
چسبندگی قیمت در بازار خودرو+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز، بازار خودرو در یک‌ماه اخیر شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بوده است، ثباتی که در تضاد با نوسانات شدید قیمتی در سال‌های گذشته است. فعالان بازار خودرو انتخابات ریاست جمهوری را دلیل تثبیت قیمت خودرو اعلام کرده و معتقدند تا پایان انتخابات بازار تغییر شکل نخواهد داد. عدم تغییر قیمت خوروهای داخلی و مونتاژی در بیش از یکماه گذشته در حالی رقم خورده که در این بازه دلار نوسانات بسیاری داشته، اما خودروهای داخلی از این روند تبعیت نکرده‌اند و به تماشای بازار نشسته‌اند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز کشف قیمت نشد، قیمت این خودرو در آخرین روز هفته گذشته هم سایت‌های خودرویی درج نشده بود. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاد 11

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 568 میلیون تومانی شد.

اقتصاددد 11

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی