خبر خوش فیفا برای پرسپولیس ها

کدخبر: 392065
فیفا پرداخت پول از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب مهاجم اسبق این باشگاه را تایید کرد.و طی روزهای آینده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه با رای فیفا باز خواهد شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همان‌طور که طی روزهای گذشته اعلام شده بود باشگاه موفق شد بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کند.

این بازیکن برای دریافت مطالبات خود به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کرده بود اما به دلیل مشکلات در انتقال پول، ‌واریز این مبلغ از طلب او نیازمند صرف زمان بیشتری بود.ساعتی پیش ایمیلی از سوی وکیل این بازیکن مبنی بر تایید دریافت ۲۵۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمده است: به موجب این نامه بازیکن ماریو بودیمیر تایید می‌کند که امروز(چهارشنبه)  او مبلغ یکصد و نود هزار یورو را از پرسپولیس دریافت کرده و وقتی این مبلغ به مبلغ دریافتی قبلی اضافه شود بدان معناست که باشگاه پرسپولیس تا امروز مبلغ دویست و پنجاه هزار یورو پرداخت کرده است.

باشگاه پرسپولیس همچنین ظرف دیروز و امروز بخش دیگری از مطالبات بودیمیر را پرداخت کرده که به زودی به حساب این بازیکن منتقل می شود.

طبق قولی که به هواداران باشگاه داده شده است، به زودی، تمام‌ مبلغ طلب بودیمیر تسویه می‌شود و طی روزهای آینده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه با رای فیفا باز خواهد شد.

 
تیتر یک
  • دو سد حمایتی برای شاخص بازار ارز

    اقتصادنیوز: فروش ارز از سوی برخی شرکت ها با هدف تامین نقدینگی و اخبار مربوط به آزاد سازی منابع بلوکه شده عوال نزول…

از دست ندهید
بلیط هواپیما