بزرگ ترین عروسک ماریونت به زعفران آمد

کدخبر: 392446
اقتصادنیوز :‌برنامه تلویزیونی زعفران امروز میزبان بزرگ ترین عروسک ماریونت بود واین عروسک نخی یک مترو نیمه از خاطرات یک قرن گذشته اش گفت .

 

به گزارش اقتصادنیوز ، برنامه «زعفران» که مدتی جمعه صبح‌ها از شبکه دو سیما به تهیه کنندگی محمد سلوکی و سردبیری و کارگردانی افشین لیاقت پخش می‌شود در روز جهانی رادیو بزرگ‌ترین عروسک ماریونت که در این سال‌ها در تلویزیون را به نمایش درآمده را به برنامه‌اش دعوت کرد.

اندازه عروسک‌های نخی معمولاً بین ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر است و این عروسک حدود صد و پنجاه سانتیمتر است و از فاصله هشت متری مدیریت می‌شود و شخصیتی برای آن خلق کرده‌اند که متولد سال ۱۲۹۹ است و برای دومین بار تغییر قرن را تجربه می‌کند.

صداپیشه آن شکوفه عزیزی است که پیش از این در «عصر جدید» حضور داشته است و عروسک ساز این ماریونت غول پیکر آزاده رضایی است و عروسک گردانان مریم ایران منش و رویا راد هستند.

پیش از این محمد سلوکی تهیه‌کننده این برنامه در توضیح ویژگی‌های این برنامه گفته بود: در «زعفران» که با رویکرد ایجاد ساعاتی خوش برای مخاطبان رسانه ملی تولید می‌شود از بازیگران جوان تئاتری استفاده شده است و در تعریف کلی برنامه می‌توان گفت جریان تولید محتوای کمدی و طنز خط محوری «زعفران» است و به نوعی مسابقه‌ای برای ساخت ویدئوهای کمدی و طنز توسط کسانی که علاقمند به این حوزه هستند، محسوب می‌شود.

«زعفران» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی محمد سلوکی که جمعه هر هفته ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

تیتر یک
  • مدیران شرکت ها تصور می کنند اوضاع بهتر شده است

    شامخ کل اقتصاد ایران در بهمن‌ماه ماه از مرز ۵۰ واحد عبور کرد و برای به رقم ۵۳.۷۳ واحد رسید. این رقم، بالاترین میزان در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما