کیهان: ادعای حذف نام امام خمینی، خنده دار است /اگر بجای حضرت علی بگوییم امیرالمومنین اشکال دارد؟

کدخبر: 392525
اقتصادنیوز : کیهان نوشت:قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادعای حذف اسم امام خمینی(ره) از قطعنامه پایانی راهپیمایی 22 بهمن، را خنده‌دار خواند.

به گزارش اقتصادنیوز در این مطلب آمده است؛

نصرت‌الله لطفی، قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  گفت: در بیانیه پایانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است «بنیانگذار نستوه و مبارز این انقلاب استوار و شکوهمند اسلامی، به درستی آن را سرآغاز برچیده‌شدن دستگاه ستمگری طاغوت و جلوه‌ای از نهضت پر عظمت حضرت محمد رسول‌الله (صل الله علیه و آله و سلم) نامیدند». آیا کسی پیدا می‌شود که نداند منظور از بنیانگذار انقلاب، وجود مبارک حضرت امام خمینی(ره) است؟ آیا اگر به جای حضرت علی علیه‌السلام از لفظ امیرالمؤمنین استفاده کنیم، به‌معنای نادیده گرفتن اسم آن بزرگوار است؟

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بااشاره به طرح این ادعا که تصاویر حضرت امام در راهپیمایی کم‌رنگ بوده است، اظهار داشت: اگر چه کاری که ما کرده‌ایم، در مقابل عظمت نام حضرت امام(ره) ناچیز است، امّا با افتخار و بر حسب وظیفه حداقلی خود باید بگوییم که حداقل ۵۰۰ هزار قطعه پوستر در بین مردم توزیع شده است.

t3yiDyy7yOLq

وی با بیان اینکه متأسفانه در بیانیه آقایان ادعا شده که گروهی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جمع شده‌اند که به امام و انقلاب کم توجه هستند،‌ اظهار داشت: آیا کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، العیاذبالله کم توجهی به امام راحل را نشان می‌دهد؟ این شورا افتخار می‌کند که مولود حضرت امام و انقلاب است. از طرفی، شورای هماهنگی که یک نفر و دو نفر نیست، بلکه ۲۵ نهاد کشور این شورا را تشکیل می‌دهد،‌ از وزارت‌خانه‌های کشور، ارشاد و آموزش و پرورش گرفته تا صداوسیما و سایر ارگان‌ها. با این وجود، آقایان چطور به خودشان اجازه می‌دهند که بگویند جمعی در شورای هماهنگی جمع شده‌اند که به امام(ره) کم توجه‌ هستند؟
لطفی با بیان اینکه ما افتخار می‌کنیم که فدایی امامین انقلاب هستیم، اظهار داشت: در بیانیه تشکر از حضور مردم در راهپیمایی، به صراحت از معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) یاد شده است، آقایان چرا این بیانیه را در سایت خود منتشر نکردند؟

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما