تور مسافرتی ترامپ برای جمع آوری پول؛ اولین مقصد کجاست؟

کدخبر: 393230
رئیس‌جمهوری سابق این کشور در بحبوحه مسائل حقوقی که با آنها روبه‌رو است و نزدیک بودن موعد پرداخت وام‌ها و بدهی‌هایش در حال برنامه‌ریزی برای توری بین‌المللی احتمالا شامل عربستان برای جمع‌آوری پول است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مایکل دی آنتونیو، تحلیل‌گر سیاسی و اقتصادی گفت: اشاره‌های زودهنگامی وجود دارند مبنی بر این‌که ترامپ برای انجام توری بین‌المللی به منظور ایراد سخنرانی‌هایی برنامه‌ریزی می‌کند.

بر اساس گزارش سی ان ان آمریکا، او خاطرنشان کرد: اگر ترامپ به عربستان یا دیگر کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس برای کسب پول و کمک مالی برود، تعجبی نخواهد داشت.

دی آنتونیو اشاره کرد، ترامپ بعد از سفرش به آمریکا بازخواهد گشت و بر گروه‌های حزبی برای جمع‌آوری حمایت‌های مالی تمرکز خواهد کرد زیرا آنها منبع درآمد بعدی او هستند.

به رغم این‌که سنا ترامپ را از اتهام تحریک به شورش مبرا دانست اما او همچنان با پرونده‌های حقوقی روبه‌رو است؛ مساله‌ای که مسلتزم آن است به وکلایش پول بپردازد چراکه با نزدیک شدن موعد پرداخت بدهی‌هایش با مشکلات مالی روبه‌رو می‌شود.

دی آنتونیو در پایان اشاره کرد، ترامپ باید به نحوی بر منبع درآمد تمرکز کند و به شکلی حال از طریق سیاست یا رسانه‌ها کسب درآمد خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما