میزبان دورهمی دوستانه حمام خون به راه انداخت!

کدخبر: 394489
اقتصاد نیوز : ماجرای عجیب کشته شدن چند جوان در یک دورهمی دوستانه و نجات یافتن دو نفر از آن‎ها را در این گزارش می‎خوانید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چند جوان روسی که در اینترنت با هم آشنا شده بودند دقایقی پس از حضور در خانه میزبان برای برگزاری یک  دورهمی دوستانه  در کمال تعجب و مقابل چشم دیگران، توسط شخص برگزارکننده میهمانی به گلوله بسته شدند.

به گزارش پلیس  روسیه ، یک دختر نوجوان ۱۶ ساله پس از قتل عام در یک میهمانی و مورد حمله واقع شدن توسط جوان میزبان، خود را به مردن زده و در حالی که در زیر اجساد خونی پنهان شده بود پیام‌هایی را در  فضای مجازی  منتشر می‎کند که همین پیام‌ها موجب نجات دادن او و دوستانش می‎شود.

قتل عام مهمانان یکی مهمانی

سه دختر به نام‌های  ماریا  ۱۶ ساله،  ویکتوریا  ۱۷ ساله و  پولینا  ۱۸ ساله، کسانی بودند که به یک میهمانی ۶ نفره توسط دوستان اینترنتی خود که سن و سال بالاتری نسبت به آنان داشتند دعوت شده بودند. به گفته ماریا، آن‌ها مورد هیچ گونه آزار و اذیتی از سوی دو مرد جوان دیگر قرار نگرفتند و قبل از توقف بازی رایانه‎ای نیز هیچ تهدیدی از سوی زاخاروف وجود نداشته، اما زاخاروف ۳۴ ساله که دیوانه بازی‎های رایانه‎ای و میزبان این میهمانی بود ناگهان با برداشتن  اسلحه شکاری  و گفتن جمله «بیایید بازی کنیم» میهمانانش را به گلوله می‎بندد.

زاخاروف به سمت ماریا شلیک می‎کند، اما آنتون خود را سپر او کرده و به جای او تیر می‌خورد، قاتل پس از شلیک به پولینا و آن‎ها، با تصور اینکه هرسه کشته شده‎اند به سمت آشپزخانه رفته و ویکتوریا و دوست دیگر خود را نیز مورد هدف گلوله قرار می‎دهد. سه نفر از میهمانان بلافاصله کشته می‎شوند، اما ماریا و ویکتوریا غرق در خون دوستانشان خود را به مردن می‎زنند.

قتل عام مهمانان یکی مهمانی

قتل عام مهمانان یکی مهمانی

ماریا با ترسی که او را فرا گرفته بود در همان حالت به سختی تلفن همراه آنتون را برداشته و با ورود به شبکه‎های اجتماعی، این اتفاق را به دوستان خود اطلاع می‎دهد. او در حالی که کم‎کم هوشیاری خود را از دست ‎داده است آدرس را نیز برای آنان ارسال کرده و با بیان اینکه قاتل  مسلح  است درخواست کمک می‎کند.

قتل عام وحشتناک مهمانان

۴ ساعت بعد، نیرو‌های پلیس درحالی به داخل خانه راه یافتند که قاتل پیش از رسیدن آن‎ها خود را نیز با گلوله به قتل رسانده بود و دو دختر زنده مانده این حادثه حال وخیمی داشتند. به گفته سخنگوی پلیس روسیه، بررسی پرونده قتل عام توسط کمیته تحقیق روسیه برای رسیدگی به این اتفاق عجیب و وحشتناک آغاز شده است.

قتل عام وحشتناک مهمانان

قتل عام وحشتناک مهمانان

تیتر یک
  • مدیران شرکت ها تصور می کنند اوضاع بهتر شده است

    شامخ کل اقتصاد ایران در بهمن‌ماه ماه از مرز ۵۰ واحد عبور کرد و برای به رقم ۵۳.۷۳ واحد رسید. این رقم، بالاترین میزان در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما