الکاظمی: جنایتکاران را معرفی خواهیم کرد

کدخبر: 395131
اقتصاد نیوز : نخست‌وزیر عراق در سخنانی به حمله راکتی شب گذشته به منطقه الخضراء واکنش نشان داد و گفت: دستگاه‌های امنیتی‌مان به جنایتکاران دست پیدا می‌کنند و آنان را به افکار عمومی معرفی خواهند کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، مصطفی الکاظمی در جلسه هیئت دولت گفت: عراق میدانی برای تصفیه حساب‌ها نخواهد بود و راکت‌ها  تلاشی بیهوده برای مانع‌تراشی در مسیر پیشرفت دولت و در تنگنا قرار دادن آن است.

میدل ایست نیوز گزارش داد، نخست‌وزیر عراق افزود: دستگاه‌های امنیتی‌مان به جنایتکاران دست پیدا می‌کنند و آنان را به افکار عمومی معرفی خواهند کرد.

وی درباره وضعیت اقتصادی گفت: برخی افراد هشدار می‌دادند که اقتصاد عراق از ماه اکتبر و نوامبر فرو خواهد پاشید اما اقدامات دولت موجب شد تا عراق از این مرحله دشوار به شیوه‌ای هوشمندانه گذر کند.

الکاظمی اظهار کرد: ذخایر ارزی عراق رو به افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان ماه جاری و از زمان آغاز اصلاحات و تغییر نرخ ارز چیزی در حدود چهار میلیارد دلار افزایش یابد.

نخست وزیر عراق درخصوص پرونده کرونا و اقدامات دولت گفت: از پایبندی شهروندان به منع آمد و شد و تلاش‌های دستگاه‌های دولتی در اجرای این ممنوعیت تشکر می‌کنیم و این اقدامات می‌تواند جلوی شیوع بیشتر گونه جدید کرونا را بگیرد که خطرناک‌تر از گونه پیشین است.

مرکز اطلاع رسانی امنیتی عراق شب گذشته اعلام کرد سه راکت به سمت منطقه الخضرا پرتاب شد و در نتیجه آن، چهار خودرو آسیب دیدند اما تلفات انسانی نداشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما