آمریکا به دفاع از اسرائیل ادامه می‌دهد؟

کدخبر: 395884
اقتصاد نیوز : وینسلند درباره انتخابات فلسطین صحبت کرد و گفت: مجموع ثبت نام کنندگان به ۲.۶ میلیون فلسطینی رسیده است یعنی ۹۳ درصد افراد واجد شرایط.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد، این کشور به دفاع از رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد.

سایت روزنامه العربی الجدید اعلام کرد، ریچارد میلز، نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل گفت: ما به دفاع از اسرائیل و مقابله با هدف قرار دادن آن ادامه می‌دهیم. یکی از اهداف اصلی درباره فعالیت آمریکا و بازگشت آن به شورای حقوق بشر دفاع از اسرائیل خواهد بود.

از سوی دیگر تور وینسلند، فرستاده دبیرکل سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه در گزارش ماهانه خود به شورای امنیت هشدار داد که اقدامات یکجانبه به از بین رفتن امکان تحقق راهکار تشکیل دو کشور و تشکیل کشور فلسطین در مرزهای ۱۹۶۷ منجر می‌شود.

وینسلند درباره انتخابات فلسطین صحبت کرد و گفت: مجموع ثبت نام کنندگان به ۲.۶ میلیون فلسطینی رسیده است یعنی ۹۳ درصد افراد واجد شرایط.

وی به برخی تحرکات در سطح بین المللی از جمله صدور بیانیه جدید اتحادیه عرب درباره حمایت از راهکار تشکیل "دو کشور" و تشکیل کشور فلسطین به پایختی قدس شرقی در مرزهای ۱۹۶۷ و نشست نمایندگان کمیته چهارجانبه صلح اشاره کرد.

 وینسلند درباره تبعات منفی کرونا بر فلسطینی‌ها از جمله اقتصاد آن صحبت و به گزارش کمیته هماهنگی درباره رکود اقتصاد فلسطین اشاره کرد.

وینسلند همچنین به ادامه انهدام منازل فلسطینی‌ها و مصادره آن اشاره و اعلام کرد که طی هفته‌های اخیر بیش از ۱۷۰ ساختمان را منهدم کرده است که به آوارگی ۳۱۴ فلسطینی از جمله ۶۷ زن و ۱۷۷ کودک منجر شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما