جنبش نجباء عراق: به آمریکا پاسخی سخت خواهیم داد

کدخبر: 395970
اقتصاد نیوز : جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مقاومت به این جنایت پاسخی سخت و متناسب خواهد داد و مرتکبان، بهای سنگینی خواهند پرداخت. همچنین در موعد تسویه‌حساب، از همراهان و تسهیل‌گران این جنایت نیز چشم‌پوشی نخواهد شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، این جنبش مقاومت اسلامی عراق بیانیه ای را در خصوص تجاوز نظامی اخیر ایالات متحده آمریکا به مواضع مقاومت در مرزهای مشترک با سوریه، صادر کرد.

دفتر اطلاع رسانی نجباء گزارش داد، در بیانیه رسمی جنبش مقاومت اسلامی نجباء آمده است: در زمانی که عراق با پیچ و خم‌های خطرناکی در همه زمینه‌ها مواجه است، نیروهای اشغالگر آمریکایی اقدامات خود در نقض حاکمیت این کشور را توسعه می‌بخشند و علاوه بر تجاوز به خاک این سرزمین، تعداد نیروهای خود را افزایش داده و به نصب سامانه پدافندی در داخل شهرها و دخالت در مسائل امنیتی و سیاسی مبادرت ورزیده‌اند.

مقاومت اسلامی نجباء در ادامه با محکوم کردن جنایت جدید اشغالگران آمریکایی در هدف قرار دادن شماری از نیروهای حشد شعبی، خاطرنشان ساخت: وظیفه این رزمندگان، حراست از مرزهای عراق در برابر تروریست‌های دست‌پرورده آمریکاست که از سوی وهابیت پشتیبانی مالی می‌شوند.

نجباء در پایان بیانیه خود ضمن تأکید بر اینکه جنایات دشمن، عزم و اراده مجاهدان برای مقابله با تروریسم و اخراج اشغالگران را افزایش می‌دهد، تصریح کرد: مقاومت به این جنایت پاسخی سخت و متناسب خواهد داد و مرتکبان، بهای سنگینی خواهند پرداخت. همچنین در موعد تسویه‌حساب، از همراهان و تسهیل‌گران این جنایت نیز چشم‌پوشی نخواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما