آغاز حوادث چهارشنبه سوری از ابتدای اسفند

کدخبر: 398065
سخنگوی کمیته چهارشنبه آخر سال اورژانس تهران از مصدومیت ١١ نفر در تهران از ابتدای اسفند تا کنون خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید مهرسروش، سخنگوی کمیته چهارشنبه آخر سال اورژانس تهران اظهار کرد: از حدود دو ماه گذشته یکسری اقدامات مرتبط با چهارشنبه آخر سال را آغاز کردیم.

او با بیان اینکه ٣٩ درصد از مصدومان سال گذشته در میانگین سنی ۶ تا ١٨ سال بودند، گفت:  کلاس های درسی این افراد به صورت مجازی برگزار می شود، براین اساس طی هماهنگی با آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های تهران، محتوای آموزشی، بنر و... را برای بارگزاری در سامانه های شاد فرستادیم. 

مهرسروش افزود: برای مساجد، شهرداری ها و ارگان های مختلف نیز محتوای تولید شده فرستاده شد که در سامانه های مجازی نیز بارگزاری شود. 

سخنگوی کمیته چهارشنبه آخر سال اورژانس تهران ادامه داد: با وجود اینکه سال گذشته به خاطر مبحث کرونا آمار مصدومان کاهش یافت، اما متاسفانه آمار نقص عضو و فوتی ها نسبت به سال ۹۷ افزایش یافته بود. 

او تصریح کرد: از ابتدای اسفند در تهران هفت ماموریت مرتبط با چهارشنبه آخر سال داشتیم که حدودا ١١ نفر طی آن مصدوم شدند. از این تعداد ٩ نفر به بیمارستان منتقل و دو نفر در محل درمان شدند. همه این ١١ نفر مرد بودند و بیشتر این افراد دچار تروما یا سوختگی شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما