وقتی بایدن اسم وزیر دفاع خود را هم فراموش می کند!

کدخبر: 398308
اقتصاد نیوز : مجری فاکس نیوز با انتقاد از بایدن او را برای تصدی ریاست جمهوری آمریکا ناتوان خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجری شبکه فاکس نیوز در مصاحبه با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در ابتدا به انتقاد از طرح به اصطلاح اضطراری دولت وی پرداخت. اما در ادامه مصاحبه بار دیگر فراموش کاری بایدن به سوژه این رسانه تبدیل شد.

مجری این شبکه تلویزیونی، در انتقاد از طرح حمایتی بایدن گفت: در این طرحِ به اصطلاح اضطراری، صد‌ها میلیارد دلار تا بعد از سال ۲۰۲۲ در دسترس نخواهد بود. بخشی از آن نیز تا بعد از سال ۲۰۲۴ و بخشی تا بعد از سال ۲۰۲۸ در دسترس نخواهد بود.

مجری که روی فراموش کاری بایدن تمرکز کرده بود گفت: بایدن می‌گوید این طرح واقعا برای اقتصاد ما خوب است. این چیزی است که او سعی داشت بگوید. او در اظهاراتی عمومی مثل همیشه خیلی خوب ظاهر نشد و در میان اظهارات خود دچار فراموشی شد و حتی نام وزیر دفاع خود را فراموش کرد.

مجری فاکس نیوز در ادامه گفت: می‌توانید تصور کنید که پوتین دارد تماشا می‌کند، رئیس جمهور شی، کیم جونگ اون دارند تماشا می‌کنند. چه بر سر جو بایدن آمده است؟ پیش از این او عملا اسم وزیر دفاع خود را فراموش کرد. شاید کسی آن را روی یک برگ مخصوصی که او همیشه همراهش دارد، ننوشته بود. او همچنین به پنتاگون به عنوان مجموعه‌ای در آنجا در اشاره کرد. او حتی نام پنتاگون را فراموش کرد.

بایدن پیشتر در اظهاراتی قصد تشکر از وزیر دفاع خود و پنتاگون را داشت که در میان سخنانش ناگهان نام وزیر دفاع آمریکا و حتی پنتاگون را فراموش کرد. او گفت: من می‌خواهم از وزیر—ژنرال سابق- من... من... من او را همچنان ژنرال می‌خوانم. نیروی من که آن مجموعه را در آنجا اداره می‌کند؛ من می‌خواهم مطمئن باشم که ما از وزیر برای همه کار‌هایی که انجام داد تشکر می‌کنیم.

مجری فاکس نیوز در انتها گفت: ژنرالی که آن مجموعه را در آنجا اداره می‌کند. پنتاگون؟ حالا ما می‌دانیم که چرا جو بایدن یک کنفرانس خبری برگزار نکرده است. او مشخصا توان این کار را ندارد. حرف اصلی این است که مطبوعات خارجی علنا می‌گویند که او ضعیف و شکننده به نظر می‌رسد و از نظر ادارکی با مشکل مواجه است و هر روز به نظر می‌رسد این مسئله بدتر و بدتر می‌شود.

شبکه فاکس نیوز یکی از رسانه‌های حامی دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا بود که با شکست اولیه وی در انتخابات به سرعت تغییر موضع داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما