میلاد حاتمی تحویل پلیس ایران شد

کدخبر: 398395
اقتصاد نیوز : میلاد حاتمی یکی از گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی و قمار در ترکیه، تحویل پلیس ایران شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، میلاد حاتمی یکی از سردسته‌های بزرگ باندهای شرط‌بندی و قمار در ترکیه ساعتی پیش تحویل پلیس اینترپل شد.

سردار شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل ناجا‌ با تایید خبر فوق اظهارداشت: به دنبال درخواست پلیس بین الملل ایران، اعلان قرمز علیه "میلاد حاتم آبادی فراهانی" صادر و پس از ردیابی و شناسایی در ترکیه دستگیر شد. 

رئیس پلیس بین الملل ناجا ادامه داد: با تلاش‌های مؤثر به عمل آمده برای این متهم که از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در خارج از کشور بود اعلان قرمز اینترپل صادر شد که در نتیجه اقدامات بین‌المللی انجام شده از سوی این پلیس منجر به بازداشت نامبرده و در نهایت استرداد وی به ایران شد .

سردار شیرزاد بیان داشت: موضوع شناسایی و بازداشت متهمان و در نهایت استرداد به کشور کماکان از سوی اداره تحقیقات جنایی این پلیس تحت پیگیری جدی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش پلیس بین الملل ناجا متهم نامبرده از کشور ترکیه تحویل گرفته شد و امروز تحویل مقامات قضائی گردید.

گفتنی است میلاد حاتمی‌ یکی از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی بوده که چندین سال از این طریق، پول‌های زیادی کسب و کلاهبرداری زیادی انجام داده است؛ استفاده از روش‌های غیراخلاقی برای تبلیغ از دیگر اقدامات این فرد است.

تیتر یک
  • رکوردهای بازار سهام در هفته گذشته؛

    در هفته اخیر علاوه بر ریزش شاخص بورس، بازار با افزایش خروج پول حقیقی و رشد مازاد عرضه روبه‌رو بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما