سردار شکارچی: از نگاه ما هیچ تفاوتی بین بایدن و ترامپ نیست

کدخبر: 398574
اقتصاد نیوز : سردار شکارچی گفت: از نگاه ما هیچ تفاوتی بین بایدن و ترامپ نیست؛ رژیم آمریکا یک رژیم مستکبر، زورگو، ظالم و غارتگر است و روی کار آمدن رئیس جمهور جدید تفاوتی در سیاست‌های تمامیت‌خواهانه آمریکایی‌ها ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه‌آمریکایی‌ها باید منطقه را ترک کنند، گفت: سیاست‌های تمامیت‌خواهانه آمریکا با جایگزین شدن رئیس جمهور جدید تغییر نمی‌کند.

سردار سرتیپ پاسدار «ابوالفضل شکارچی» معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سیاست‌های منطقه‌ای آمریکا پس از روی کار آمدن جو بایدن، اظهار داشت: از نگاه ما هیچ تفاوتی بین بایدن و ترامپ نیست؛ رژیم آمریکا یک رژیم مستکبر، زورگو، ظالم و غارتگر است و روی کار آمدن رئیس جمهور جدید تفاوتی در سیاست‌های تمامیت‌خواهانه آمریکایی‌ها ندارد.

وی افزود: ترامپ سیاست‌های ظالمانه آمریکا را واضح و آشکارا اجرا می‌کرد و بایدن همان سیاست‌ها را به شکلی مرموزانه‌تر اجرا می‌کند؛ لذا ما باید هوشیار باشیم و هوشمندانه در برابر اقدامات آمریکا حرکت کنیم.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال سیاست‌های مداخله‌جویانه آمریکا در منطقه این است که آن‌ها باید منطقه را ترک کنند و ما هیچ‌گاه از این موضع کوتاه نخواهیم آمد.

سردار شکارچی درباره سیاست‌های آمریکا در یمن پس از روی کار آمدن جو بایدن گفت: آمریکایی‌ها قصد دارند در خصوص یمن این‌گونه القا کنند که به دنبال اجرای سیاست‌های نرم هستند، اما دروغ می‌گویند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در خصوص تحرکات اخیر داعش در عراق عنوان کرد: سیاست بازیابی داعش در عراق نیز یکی دیگر از دسیسه‌های رژیم پلید آمریکاست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما