خبر رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سفر نتانیاهو به امارات

کدخبر: 398607
اقتصاد نیوز : رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، این نخستین سفر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به امارات به شمار می‌آید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت شبکه خبری روسیا الیوم اعلام کرد، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سفر نخست وزیر این رژیم به امارات طی فردا، پنج‌شنبه خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، این نخستین سفر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به امارات به شمار می‌آید.

طبق این گزارش‌ نتانیاهو در ابوظبی با محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی ملاقات خواهد داشت.

براساس گزارش رادیو مکان، این سفر ۱۰ روز قبل از انتخابات رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.

بلومبرگ نیز این خبر را بدون ذکر منبع آن به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

این در حالی است که دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی یا امارات درباره این سفر اظهار نظری نکرده‌اند.

همچنین مشخص نشده که آیا نتانیاهو به بحرین هم همانطور که قبلا قصد داشت، سفر خواهد کرد یا نه.

رسانه‌ها اعلام کردند، این سفر ماه گذشته به دلیل محدودیت‌های کرونایی در اراضی اشغالی و ممنوعیت سفر به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

پیشتر سایت عبری زبان «واللا» اعلام کرده بود، نتانیاهو می‌خواهد قبل از برگزاری انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در ۲۳ ماه مارس به امارات و بحرین سفر کند.

این سایت همچنین اعلام کرد، سفر نتانیاهو به امارات و بحرین قبل از انتخابات پیش بینی می‌شود که مهمترین رخداد در کمپین انتخاباتی وی باشد.

طی سه ماه اخیر، سه مرتبه این سفر به تاخیر افتاد که اخرین آن در ماه فوریه گذشته به دلیل اعمال محدودیت‌های کرونایی در اراضی اشغالی و بسته شدن فرودگاه بن گوریون بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما