ابتلای عجیب سپند امیرسلیمانی به کرونا

کدخبر: 398938
اقتصادنیوز :‌ سپند امیرسلیمانی با حضور در برنامه «دست در دست» که روز گذشته از شبکه دو پخش شد، از ابتلای عجیب خود به کرونا گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، برنامه «دست در دست»، دیروز (پنجشنبه ۲۱ اسفند)، میزبان سپند امیرسلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون بود.

این بازیگر، با بیان این‌که به خاطر مراعات شرایط کرونایی، حدود ۶ تا ۷ ماه، با هیچ کس حتی پدر و مادرش که طبقه پایین منزل او سکونت دارند، رفت‌ و آمد نداشته است، ادامه داد: «با همه این رعایت‌ها، با کمال تعجب، یک روز صبح بیدار شدم و دیدم کرونا گرفته‌ام. حدود دو هفته، بیماری سخت را هم سپری کردم. پس از آن بود که در دو سریال کار کردم.»

امیرسلیمانی افزود: «همین‌طور پس از سال‌ها در شبکه دو در مجموعه‌ای برای کودک کار می‌کنم. همراه با گروه خوب عمو پورنگ (داریوش فرضیایی)، نقش یک کِرم را بازی می‌کنم! اما واقعا ایده نو و جالبی دارد. برای رسیدن به محل ضبط این برنامه هر روز باید ۱۱۰ کیلومتر رانندگی کنم.»

او درباره میراث بازیگری خانوادگی سلیمانی و ادامه‌اش توضیح داد: «پسر کمند (امیر سلیمانی) خیلی به بازیگری علاقه‌مند نیست و من هم هنوز به نسل بعد نرسیده‌ام.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما