ادامه بارش در هراز و فیروزکوه

کدخبر: 398957
اقتصادنیوز :‌فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بارش برف خفیف و باران در محورهای کوهستانی باعث لغزندگی سطح جاده‌ها شده و خودروها با احتیاط عبور می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از محور هراز عادی و روان گزارش شده اما به دلیل بارش خفیف برف و باران سطح محور لغزنده و تردد به کندی در جریان است.

وی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه عادی و روان است اما در ارتفاعات این محور شاهد بارش خفیف برف و باران هستیم که احتیاط بیشتر هم‌وطنان در رانندگی را می‌طلبد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و بدون گره ترافیکی با بارش باران گزارش شده است.

کهریزی ادامه داد: بارش نزولات آسمانی در محورهای کوهستانی باعث لغزندگی سطح جاده‌ها شده اما تأثیری بر عبور و مرور خودروها نداشته است اما هم‌وطنانی که قصد عبور از این محورها را دارند بدون تجهیزات زمستانه وارد این مناطق نشوند.

وی با بیان اینکه خروج و ورود وسایل نقلیه غیربومی همچنان ممنوع است، تأکید کرد: هم‌وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنان‌ رقم بزنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما