فرمانده نیروی دریایی ارتش: به کلکسیونی از تجهیزات و موشک‌های هوشمند مجهزیم

کدخبر: 398977
اقتصادنیوز : فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از نمایشگاه دستاورد های دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، گفت: با تلاش بی وقفه کارکنان توانسته‌ایم نیروی دریایی را به کلکسیونی از تجهیزات از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر و نمایشگاه دستاورد های دانشجویان این دانشگاه بازدید کرد.

وی در این بازدید با تبریک عید مبعث، بیان کرد: با همت و تلاش کارکنان نیروی دریایی ارتش توانسته ایم به دستاورد های پیشرفته ای دست پیدا کنیم و اقدامات مهمی انجام دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به بومی سازی ناوشکن ها در این نیرو، خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش با تلاش بی وقفه کارکنان توانسته به کلکسیونی از تجهیزات  از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز شود؛ با این وجود هنوز در آغاز راه هستیم و با تلاش مضاعف می توانیم به جایگاه ممتاز و مناسب ایران اسلامی در جوامع بین المللی دست پیدا کنیم.

وی با تاکید بر موقعیت ژئوپولتیک دریایی ایران، گفت: کشور ما از مرز وسیع دریایی و سابقه طولانی دریا نوردی برخوردار است؛ بنابراین قدرت، اقتدار و توانایی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران باید در شان و تراز نظام اسلامی و تاریخ کشور ایران اسلامی باشد.

دریادار خانزادی اظهار کرد: ایران در مرکز راهبردی انرژی جهان قرار گرفته و تنها کشوری است که بیشترین مزیت ترانزیتی و سواحلی عظیم و طولانی منطقه را در اختیار دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ویژگی ها و وظایف جوانان انقلابی، تصریح کرد: دوران جوانی بهترین دوران برای خودسازی و فراگیری سرشار از امید است؛ هویت جوانان انقلاب اسلامی ریشه در انقلاب و آموزه های دینی دارد و از وحدت کلمه قدرت می گیرد، لذا قدرت را برای خدمت و شهرت رابرای انقلابی بودن می خواهد.

امیر دریادار خانزادی در پایان با آرزوی موفقیت برای دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، ادامه داد: با برنامه ریزی و تلاش فراوان و با فضل خداوند آینده از آن شما و ملت ایران است و در آینده نه چندان دور ما با اقتدار در اوج پیشرفت و توسعه خواهیم ایستاد و شما جوانان هستید که باید از جایگاه ممتاز جمهوری اسلامی در مقابل استکبار جهانی دفاع کنید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما