کوسه،زن ثروتمند را خورد+ عکس

کدخبر: 398993
اقتصادنیوز :‌خانم سرمایه دار آمریکایی که به همراه دوستانش برای غواصی به ساحل رفته بود طعمه کوسه شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سیمرغ ،خانم روحنا بانداری مدیر ارشد یک شرکت آمریکایی در سواحل کاستاریکا مشغول غواصی بود که با حمله کوسه غافلگیر شده و جان خود را از دست داد.

این حادثه در سواحل کاستاریکا رخ داد جایی که گردشگران بسیاری به دلیل وضعیت آب و هوایی مناسب در این فصل سال برای تفریح به آنجا می‌روند.

این زن که در آب‌های ساحلی کاستاریکا مشغول غواصی بود در حمله یک کوسه کشته شد.

aGstciJQdFkG

وزارت محیط زیست این کشور ضمن تائید این خبر اعلام کرد که خانم «روحنا بانداری»(Rohina Bhandari)، ۴۹ ساله، مدیر ارشد شرکت WL Ross & Co. LL در حالی که به همراه دوستانش در ساحل مشغول غواصی بود با حمله کوسه‌ها مواجه شد و جان خود را از دست داد.

این حادثه در حالی رخ داد که مربی ۲۶ ساله غواصی نیز به شدت مرجوح شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر هوشیاری خود را بازیافته و شرایط او نسبتا پایدار گزارش شده است.

وی به مسئولان گفته است که کوسه زمانی به او و گروه همراهش حمله کرد که در منطقه مرزی بین آب‌های شیرین و آبهای ساحلی نزدیک «جزیره کوکو»(Cocos Island) در حدود ۳۰۰ مایلی ساحل قرار داشتند.

یک روزنامه محلی کاستاریکایی در این رابطه نوشته است که مربی با دیدن کوسه‌ها سعی کرده آنها را از گروه همراهش دور کند اما ظاهرا کوسه به پاهای «روحنا» رسیده است.

کوسه‌های یکی از ساکنان بومی سواحل کاستاریکا محسوب می‌شود و هراز گاهی تعدای از ساکنان بومی و گردشگران مورد حمله کوسه‌ها قرار می‌گیرند.

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما