یکی از مدیران‌کل خراسان‌شمالی دستگیر شد

کدخبر: 399151
اقتصاد نیوز : دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از دستگیری یکی از مدیران‌کل ادارات خراسان‌شمالی به‌اتهام تخلفات گسترده مالی خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، ظهر امروز خبر بازداشت یکی از مدیران‌کل ادارات خراسان شمالی به خبر اصلی محافل رسانه‌ای استان خراسان شمالی تبدیل شد.

سید جواد ایلالی دادستان بجنورد با تأیید این خبر از بازداشت این مدیرکل به‌اتهام تخلفات مالی گسترده خبر داد. وی هیچ اشاره‌ای به نام و سمت فرد دستگیرشده نکرده است.

گفته می‌شود این مدیرکل از مدیران مرتبط با مجموعه وزارت ورزش و جوانان بوده و تخلفات وی در زمینه سوءاستفاده‌های مالی از بودجه هیئت‌های ورزشی بررسی شده است.

یک منبع مطلع نیز در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام جزئیاتی از شیوه دستگیری یکی از مدیران‌کل استان خراسان شمالی گفت: حوالی ظهر امروز این مدیرکل که دارای تخلفات گسترده مالی است، با حکم قضائی و حضور ضابطان و سربازان گمنام امام زمان(عج) از سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی٬ در محل کارش در اداره‌کل بازداشت و روانه زندان شده است.

شنیده‌ها حاکی است پرونده تخلفات وی توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه کشف شده است.

به گزارش تسنیم چندی پیش نیز یکی از رؤسای هیئت‌های ورزشی خراسان شمالی به‌دلیل سوءاستفاده‌های مالی بازداشت و روانه زندان شده بود.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ شاخص کل بورس پس از ۴ روز رشد کرد و قیمت سهام اغلب نمادهای بانکی افزایش یافت .

از دست ندهید
بلیط هواپیما