سقوط بالگرد اسرائیل در فلسطین

کدخبر: 399175
اقتصاد نیوز : یک فروند بالگرد رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی سقوط کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، منابع خبری بعد از ظهر شنبه به وقت تهران از سقوط یک بالگرد در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

روزنامه «جروزالم پست» با انتشار این خبر، بالگرد سقوط کرده را از نوع کوچک گزارش کرد و مدعی شد که در این سانحه  چهار نفر از جمله دو کودک مجروح شدند.

این رسانه صهیونیستی گزارش کرد که این بالگرد در یک فضای باز نزدیک منطقه «راش پینا» سقوط کرد. پلیس رژیم اسرائیل و بازرسان سوانح هوایی در حال بررسی صحنه  این حادثه هستند.

جروزالم پست به نوع این بالگرد، تعداد خدمه و جزئیات بیشتری از این سانحه هوایی هیچ اشاره‌ای نکرده است.

چندی قبل نیز رسانه‌های صهیونیستی از سانحه برای  یک فروند بالگرد حامل رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند. طی آن حادثه بالگرد بلک هاوک ( یانسوف) حامل «آویو کوچاوی»  به دلیل نقص فنی در موتور مجبور به فرود اضطراری در یک پایگاه هوایی در مرکز فلسطین اشغالی شد. متعاقب این حادثه و در جریان پرواز آموزشی یک بالگرد نظامی دیگر  رژیم اسرائیل  سرنگون شد  و  معلم پرواز و خلبان آموزشی این بالگرد هردو کشته شدند. این حادثه  در جنوب فلسطین اشغالی رخ داد.

بعد از این سانحه هوایی سرلشکر «آمیکام نورکین» فرمانده نیروی هوایی این رژیم دستور تشکیل تیمی ویژه برای  پی بردن به علت این حادثه را صادر کرد. از سویی دیگر، نیروی هوایی رژیم اسرئیل دستور لغو تمام پرواز های آموزشی را صادر کرد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما