تکذیب خبر مذاکرات مخفیانه با اسرائیل از سوی سوریه

کدخبر: 399215
اقتصاد نیوز : یک منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت: اقدامات سوریه در گذشته علنی بوده و فعالیت‌های آینده نیز به همین صورت خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه‌های رسمی سوریه شنبه شب برخی خبرها در خصوص مذاکرات و گفت‌وگو میان دمشق و تل‌آویو را بی پایه و اساس و شایعه خوانده و آن را خبرسازی دانستند.

یک منبع اطلاع رسانی سوری به سانا خبرگزاری رسمی سوریه گفت: موضع سوریه در خصوص تعامل با این موضوع [مذاکره با اسرائیل] همواره واضح و شفاف است و دمشق هرگز رویکرد مخفیانه‌ای در مورد مذاکره با اسرائیل درپیش نگرفته است، زیرا معتقد است که هرگونه مذاکره‌ باید در راستای منافع کشور و مردم سوریه باشد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرد: اقدامات سوریه در گذشته علنی بوده و فعالیت‌های آینده نیز به همین صورت خواهد بود.

وی اظهار کرد: به همین خاطر هرگونه سخنی که درباره مذاکره یا گفت‌وگویی مخفیانه میان دمشق و تل آویو منتشر می‌شود، چیزی فراتر از خبرسازی رسانه‌ای و سیاسی نیست.

این مقام سوریه گفت، سخنانی که اخیرا در شبکه تلویزیونی "روسیا الیوم" در خصوص دعوت از خاخام "ایدی عبادی" به سوریه" و نیز حرف و حدیثی که در خصوص مذاکرات محرمانه و شخصی میان دو طرف برای عقد توافق صلح منتشر شده بی‌پایه و اساس است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما