آغاز انتقام از مگان مارکل؟!

کدخبر: 399336
اقتصاد نیوز : با تشدید اختلافات میان اعضای خاندان سلطنتی انگلیس و طرح ادعاهای جدید، احتمال ورود یک شرکت حقوقی به این جنجال و شکایت از مگان مارکل قوت گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، با شکایت یک پیشکار ارشد کاخ باکینگهام از «مگان مارکل» عروس ولیعهد بریتانیا و همسر شاهزاده هری و متهم کردن او به انجام "رفتار ناشایست و غیرقابل قبول" در قبال دو دستیار شخصی و تضعیف شخصیت فرد دیگری، پای تحقیقاتی به میان آمده که قرار است به دست یک شرکت حقوقی صورت بگیرد.

بنابر گزارش روزنامه دیلی میل، با تشدید بن‌بست میان طرفین، "میل آن ساندی" فاش کرد که مگان مارکل در نامه‌ای به کاخ باکینگهام خواستار دریافت اسناد، ایمیل‌ها و یا پیام‌های کتبی مرتبط به این شکایت علیه خودش شده است. اما کادر سلطنتی در حرکتی بی‌سابقه که قطعا به تنش‌ها می‌افزاید، خواستار ورود یک طرف سوم به ماجرای تحقیقات شده است.

اما نشانه‌هایی از مقابله به مثل احتمالی مگان مارکل علیه آنچه "کمپین بدنام‌سازی" می‌خواند، دیده شده است و یک منبع ارشد در کاخ باکینگهام هم دریافت نامه از دفتر مگان برای مشاهده "مدارک" را تایید کرد. الیزابت دوم این درخواست را به شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا ارجاع داد که کارکنانش در حال بررسی مدارک هستند.

همسر شاهزاده هری، اتهامات کارکنان کاخ علیه خودش را رد می‌کند. با این حال یک منبع مطلع در میان خاندان سلطنتی بریتانیا به تایمز گفت که "بدترین وقایع واقعی هنوز ظاهر نشده است و چند داستان دلخراش برای گفتن وجود دارد."

کاخ باکینگهام، شاهزاده هری و مگان مارکل هنوز در این رابطه اظهارنظری نداشته‌اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما