حضور افسران جاسوس اسرائیلی در یمن/ مأموریت تل‌آویو چیست؟

کدخبر: 399340
اقتصاد نیوز : یک پایگاه عرب زبان از حضور افسران جاسوس رژیم صهیونیستی در جزیره «سقطری» یمن در کنار افسران اماراتی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شمار جدیدی از افسران جاسوس رژیم صهیونیستی وارد جزیره «سقطری» در یمن شده اند. رسانه های عرب زبان اعلام کردند که افسران صهیونیست به همراه افسران اماراتی به سقطری رفته اند.

بر اساس این گزارش، ورود افسران جاسوس رژیم صهیونیستی به جزیره سقطری یمن تحت پوشش انجام اقدامات بشردوستانه در این جزیره صورت گرفته است. مأموریت افسران صهیونیست، اشراف بیشتر بر تحولات سقطری و تحکیم حضور نظامی خود در این جزیره است.

مقامات اماراتی اصرار فراوانی بر تبدیل جزیره سقطری به پایگاهی برای رژیم صهیونیستی دارند و تلاش می کنند تا روند تبدیل این جزیره به یک پایگاه اسرائیلی سریعتر از گذشته ادامه پیدا کند. پس از عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی بود که روند حضور این رژیم در سقطری کلید خورد.

از همان زمان، اماراتی ها از متحدان خود در یمن یعنی شورای انتقالی جنوب خواستند تا مقدمات حضور نظامی رژیم صهیونیستی در جزیره سقطری را فراهم آورند. افسران رژیم صهیونیستی نیز در همین راستا وارد سقطری شده اند.

تیتر یک
  • بررسی ترکیب درآمدهای مالیاتی دولت

    اقتصادنیوز: گزارش مرکز آمار نشان می دهد که در طول سالیان دهه ۹۰ سهم مالیات غیر مسقیم یا مالیات پنهان از کل درآمدهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما