واکنش فردوسی‌پور به کری خوانی خداداد عزیزی

کدخبر: 399375
اقتصاد نیوز : فردوسی‌پور در پاسخ به کری‌خوانی خداداد عزیزی گفت: چی بگویم، آقای عزیزی عزیز است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ عادل فردوسی‌پور کاپیتان تیم فوتبال رسانه ورزش درباره تقابل امروز تیمش مقابل منتخب سرخابی که همراه با شکست یاران فردوسی‌پور هم همراه بود، گفت: بازی خوبی بود، تیم حریف قوی بود و ما باختیم و از ما خیلی بهتر بودند و توانستند ما را ببرند؛ ما در مسابقات جام حرف و مشاغل دو دوره متوالی قهرمان شدیم، این تیم‌ها همه‌شان بازیکنان ملی‌پوش هستند اما ما هیچ‌کدام فوتبالیست باشگاهی که نبودیم.

فردوسی‌پور در پاسخ به کری‌خوانی خداداد عزیزی گفت: چی بگویم، آقای عزیزی عزیز است. وی درباره شرایط لیورپول هم ادامه داد: بله شرایط لیورپول‌مان خوب نیست اما انشالله فرداشب ولوز را می‌برد و به کورس سهمیه در جدول لیگ برتر باز می‌گردد و سهمیه اروپایی را کسب می‌کند.

کاپیتان تیم فوتبال رسانه ورزش در پاسخ به سوالی درباره اوضاع و احوال فوتبال ایران گفت: فوتبال همیشه دوست‌داشتنی است؛ بگذارید من در این زمینه صحبت نکنم، اتفاق خیلی تلخی است که ما میزبانی‌ها را پشت سر هم از دست دادیم، به خصوص برای تیم ملی کشورمان که دو بازی سخت با بحرین و عراق اوضاع خطرناک است اما من امیدوارم با بازیکنان خوبی که داریم اتفاقات خوبی برای فوتبال‌مان رقم بخورد. به نظر من ما یک سطح از آن تیم‌ها بالاتر هستیم.

عادل فردوسی‌پور درباره استفاده از کرسی‌های ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: این سوال را باید از خود دوستان بپرسید، به نظر من بیشتر به میزهایشان فکر می‌کنند تا بخواهند درباره منفعت فوتبال ایران فکر کنند.

او درباره گزارش فینال لیگ قهرمانان آسیا هم با لبخند و یک خداحافظی با صدای بلند از پاسخ داد طفره رفت و به گفتگوی خود با خبرنگاران پایان داد.

تیتر یک
  • عرضه دلار سه برابر هفته دوم سال شد

    اقتصاد نیوز:حجم عرضه دلار به‌صورت اسکناس در بازار متشکل در هفته اخیر بیش از سه برابر هفته دوم سال جدید بود. این عرضه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما