آغاز واکسیناسیون سالمندان در مازندران+ عکس

کدخبر: 399422
اقتصاد نیوز : امروز اولین روز واکسیناسیون سالمندان مقیم مراکز اقامتی و حمایتی بهزیستی در مازندران با حضور دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه در سطح استان مازندران آغاز شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در حاشیه این مراسم گفت: خوشبختانه موفق شدیم در مرحله دوم واکسیناسیون علاوه بر پرسنل درمانی و بهداشتی که مستقیماً با بیماران کرونایی سرکار داشتند، واکسیناسیون سالمندان را هم شروع کنیم .

آغاز تزریق واکسن کرونا برای سالمندان استان مازندران/ عکس

وی بیان کرد: سالمندان هم در اولویت اول واکسیناسیون در سند ملی واکسیناسیون کشوری قرار دارند و در کنار جانبازان و پرسنل بهداشتی و درمانی که در خط اول مبارزه با کرونا قرار هستند در یک اولویت قرار دارند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: امروز بعد از اینکه تمهیدات لازم را جهت آماده سازی امکانات محیطی و فضای لازم برای واکسیناسیون این عزیزان مهیا شده موفق شدیم در حضور دکتر گوهردهی مدیرکل  بهزیستی استان و دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل سالمندان این مرکز را واکسینه کنیم.

دکتر جوانیان ادامه داد: امیدواریم با موفقیت بتوانیم برای تمامی سالمندان ظرف یک هفته آینده در شهرستان بابل واکسیناسیون کامل انجام دهیم. 

همچنین دکتر گوهردهی مدیرکل بهزیستی استان در حاشیه این مراسم گفت: امروز اولین روز واکسیناسیون سالمندان مقیم مراکز اقامتی و حمایتی بهزیستی در مازندران با حضور دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه در سطح استان مازندران آغاز شد. 

وی بیان داشت: امیدواریم ظرف روزهای آتی همه مراکز اقامتی ما در سطح استان که سالمندان را تحت پوشش دارند به صورت فراگیر تحت واکسیناسیون قرار گیرند.

دکتر گوهردهی بیان کرد: در فاز اول بالغ بر ۳۱۰ سالمند مقیم این مراکز را تحت پوشش این واکسیناسیون قرار خواهیم داد و امیدواریم در فازهای بعدی بقیه عزیزانی که در این مراکز نگهداری می‌شوند هم تحت واکسیناسیون قرار بگیرند.

وی افزود: با اختصاص سهمیه هایی که به استان صورت می گیرد امیدواریم این گام بزرگ در سطح کشور و در استان مازندران و در دانشگاه های علوم پزشکی استان منجر به این شود تا همه عزیزان مقیم مراکز بهزیستی تحت واکسیناسیون قرار بگیرند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ شاخص کل بورس پس از ۴ روز رشد کرد و قیمت سهام اغلب نمادهای بانکی افزایش یافت .

از دست ندهید
بلیط هواپیما