این سریال ها را در نوروز بشنوید

کدخبر: 399700
اقتصادنیوز : اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، سریال‌هایی متنوع با موضوعاتی متفاوت را برای پخش از شبکه‌های مختلف رادیویی تدارک دیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازخبرآنلاین، فهرست و زمان پخش نمایش‌ها و سریال‌هایی که به مناسبت آغاز سال نو از شبکه‌های رادیویی ایران، جوان، تهران، سلامت، معارف، فرهنگ و نمایش پخش خواهند شد، اعلام شد.

این سریال‌ها و نمایش‌ها به شرح زیر هستند:

نمایش ۱۶ قسمتی «سیبیل» با موضوع آزاد، به نویسندگی علیرضا غنچی فشکی و کارگردانی مینو جبارزاده از ۲۸ اسفند، ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. داستان این نمایش درباره پسری چهارده ساله است که همیشه در رویای مرد شدن همچون پدرش (به نام قدرت)، خود را می‌پندارد.

همچنین نمایش ۱۶ قسمتی «بله برون» با موضوع ازدواج از ۲۸ اسفند، ساعت ۲ بامداد از رادیو جوان پخش می‌شود، زهرا کولیوند، نویسنده و مهرداد مهماندوست، کارگردان این نمایش رادیویی هستند.

سریال ۱۶ قسمتی «آقابزرگ» نیز با موضوع نوروز تهران در روزهای کرونا از ۲۸ اسفند، ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود. زهرا کولیوند، نویسنده و رضا عمرانی، کارگردان این سریال رادیویی هستند.

نمایش ۱۶ قسمتی «کلینیک» به نویسندگی زینب آرمند و کارگردانی مهرداد عشقیان، داستان روایت یک پرستار از ماجرای خانواده‌ای است که در نوروز به کرونا مبتلا شده‌اند. این نمایش از ۲۸ اسفند ماه ساعت ۱۶ از شبکه سلامت پخش می‌شود.

نمایش رادیویی «هفت شهر عشق» نیز به نویسندگی هاجر کوشکی با موضوع جوانان موفق انقلابی، در ۲۱ قسمت، ساعت ۱:۴۵ دقیقه از شبکه معارف روی آنتن می‌رود.

سریال رادیویی «غریبه» در ۱۶ قسمت به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی سعیده فرضی با موضوع اقوام ایرانی از ۲۸ اسفند، ساعت ۳ بامداد از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

همچنین نمایش‌های رادیویی «مضحکه‌های اهل طرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن در ژانر کمدی، «زهرعسل» به نویسندگی پوریا موسوی، «شانزده انسان غمگین» به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی مهدی نمینی‌مقدم، «مهمانخانه شادی» به نویسندگی مجید حیدری، سیمین بنایی و کارگردانی نورالدین جوادیان، و «شیرینی پزون» به نویسندگی بهناز امینی در ایام نوروز از شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.

این آثار به همت اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

 

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از آمار معاملات اوراق بدهی در بازار سهام؛

    در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات اوراق در یک جهش ۱۷۳ درصدی -نسبت به روز سه‌شنبه- به ۲۳ هزار و ۶۳۳ میلیارد تومان…

از دست ندهید
بلیط هواپیما