کشف چهار و نیم کیلوگرم اکلیل سرنج در خط پنج مترو/ 2 جوان دستگیر شدند

کدخبر: 399784
اقتصاد نیوز : رییس پلیس متروی پایتخت از دستگیری دو جوان با چهارو نیم کیلوگرم اکلیل سرنج در خط پنج مترو خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ سعید عطااللهی، درباره دستگیری دو جوان با چهارو نیم کیلوگرم اکلیل سرنج در خط پنج مترو گفت: حمل هرگونه مواد محترقه و منفجره در مترو ممنوع است و در همین راستا نیز با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه سوری است، ماموران پلیس مترو از روزهای گذشته با حساسیت بیشتری بر این موضوع نظارت داشتند و اقدام به گشت زنی هدفمند در خطوط مترو می‌کنند.

وی با بیان اینکه در راستای همین گشت زنی‌ها نیز ماموران پلیس مترو  در خط پنج مترو به دو جوان با یک کوله پشتی مشکوک شدند، گفت: ماموران پلیس اقدام به تحت نظر قراردادن دو جوان کرده و در نهایت اقدام به متوقف کردن آنان و بازرسی از کوله پشتی همراشان کردند که در جریان این اقدام مشخص شد این کوله مملو از اکلیل سرنج است. 

عطااللهی میزان موادمحترقه داخل این کوله را چهارهزار و 500 گرم عنوان کرد و گفت: دو جوان اقرار کردند که قصد داشتند اکلیل سرنج را به وسیله مترو از تهران به کرج منتقل کنند که شناسایی شدند.

رییس پلیس متروی پایتخت با اشاره به احتمال انفجار این مواد در مترو، گفت: اگر خدایی نکرده این مواد در داخل مترو یا واگن و در ازدحام جمعیت دچار انفجار می‌شد، صدمات ناشی از آن بسیار جبران ناپذیر بود و ممکن بود تعدادی از مسافران نیز دچار حادثه شوند.

به گفته وی، دو جوان دستگیری شده و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما