خطری که از بیخ گوش مسافران متروی تهران_کرج گذشت

کدخبر: 399993
اقتصادنیوز : رئیس پلیس مترو فاتب از بازداشت دو جوان در مترو تهران ـ کرج خبر داد و گفت: از این متهمان چهار کیلو و 500 گرم موادمحترقه از نوع "اکلیل و سرنج" کشف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ،سرهنگ سعید عطاءالهی با اعلام خبر کشف چند کیلوگرم "اکلیل و سرنج" در مترو تهران - کرج، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد:عوامل پلیس مترو عصر روز گذشته، با توجه به گشت هدفمند در خطوط مترو پایتخت و مشاهده دو جوان حامل یک کوله پشتی، به آنها مشکوک شده و این افراد را برای بررسی بیشتر به مقر پلیس مترو واقع در خط پنج مترو تهران ـ کرج منتقل کردند.

رئیس پلیس مترو فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد:مأموران با بررسی دقیق محتویات کوله پشتی، متوجه وجود مقادیری مواد محترقه از نوع اکلیل و سرنج شدند.

وی با بیان اینکه در نهایت از این افراد چهار کیلو و 500 گرم مواد محترقه از نوع اکلیل و سرنج کشف شد، گفت:متهمان قصد داشتند مواد محترقه را از استان تهران به استان البرز منتقل کنند.

این مقام انتظامی یادآور شد:با توجه به مخاطرات این نوع مواد حتی در حجم کم، ممکن بود انفجار احتمالی مواد مکشوفه صدمات جبران ناپذیری را به مسافران مترو وارد کند لذا متهمان پس از بازداشت و توقیف مواد محترقه همراهشان، ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند تا نسبت به جرم مرتکب شده آنها تصمیم گیری صورت گیرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما