واکنش نماینده لبنان به اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی درباره حزب‌الله

کدخبر: 400113
اقتصاد نیوز : «سلیم بدّوره» نماینده لبنان در سازمان ملل اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی علیه حزب‌الله را که این حزب را یک «گروه تروریستی» خوانده و مدعی شده بود که حزب‌الله با در اختیار داشتن سامانه موشکی مقاومت تهدیدی برای لبنانی‌هاست، محکوم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، نماینده لبنان در سازمان ملل اتهامات نماینده رژیم صهیونیستی علیه جنبش حزب‌الله را کذب و دخالت آشکار در امور لبنان خواند.

«سلیم بدّوره» نماینده لبنان در سازمان ملل اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی علیه حزب‌الله را که این حزب را یک «گروه تروریستی» خوانده و مدعی شده بود که حزب‌الله با در اختیار داشتن سامانه موشکی مقاومت تهدیدی برای لبنانی‌هاست، محکوم کرد.

بدوره گفت که این اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی «افتراء و دخالت آشکار اسرائیل (در امور لبنان) است، اسرائیلی که بخش‌هایی از لبنان را اشغال کرده است».

طبق گزارش شبکه المیادین، بدوره ژانویه گذشته نیز در پاسخ به اتهام‌زنی نماینده رژیم صهیونیستی و دروغ پراکنی او علیه حزب‌الله گفته بود: «حزب‌الله جزئی از لبنان و نماینده قشر بزرگی از ملت و جزئی از مقاومت لبنان علیه اشغالگری اسرائیل است و در حیات سیاسی لبنان مشارکت دارد».

وی گفته بود که تمامی اتهامات اسرائیل علیه حزب‌الله بویژه بخش مربوط به تروریسم باطل است و این اتهامات را صرفا اشغالگران بیان کرده کرده‌اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما