انتقاد لاوروف از دادگاه کیفری بین‌المللی

کدخبر: 400185
اقتصاد نیوز : سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در پی مذاکراتش با گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در مسکو گفت: دادگاه بارها جانبداری سیاسی خود و عدم حرفه‌ای بودنش حتی عدم درکش از برخی قواعد قانون بین‌المللی را نشان داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت شبکه روسیا الیوم نوشت، وزیر خارجه روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد، دادگاه کیفری بین‌المللی با اظهار جانبداری سیاسی و عدم حرفه‌ای بودنش اعتبار خود را از دست داد.

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در پی مذاکراتش با گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم  صهیونیستی در مسکو گفت: دادگاه بارها جانبداری سیاسی خود و عدم حرفه‌ای بودنش حتی عدم درکش از برخی قواعد قانون بین‌المللی را نشان داده است.

لاوروف در واکنش به اظهارات دادگاه کیفری بین‌المللی که اخیرا اعلام کرد موسسه‌ای مستقل بوده و هیچ طرحی برای سیاسی کردن آن نیست، گفت: تصور می‌کنم دادگاه کیفری بین‌المللی با تاسف شدید اعتبار خود و پیامش مبتنی بر حسن نیت را از دست داده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه افزود: تمام گام‌هایی که لاهه برمی‌دارد را باید با این دید و با توجه به مخدوش شدن وجهه دادگاه بنگریم. مسکو فعالیت‌های دادگاه را منفی ارزیابی می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما