هدیه نوروزی شهرداری تهران به مردم

کدخبر: 400336
اقتصاد نیوز : سید امیر فتاحیان گفت: امسال شرکت شهربان در کنار اجرای وظایف و برنامه‌های مربوط به استقبال از بهار، طرح «گل برای گل» را در سطح تهران را اجرا خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین،‌ مدیرعامل شهربان از اجرای طرح «گُل برای گُل» در راستای استقبال از بهار، توسط شهربان در شهر تهران خبر داد.

سید امیر فتاحیان گفت: امسال شرکت شهربان در کنار اجرای وظایف و برنامه‌های مربوط به استقبال از بهار، طرح «گل برای گل» را در سطح تهران را اجرا خواهد کرد. 

وی افزود: در طرح گل برای گل، نیروهای شهربان، حریم‌بان و معبربان (ماموران رفع سدمعبر) در ایستگاهِ‌هایِ مهربانیِ برپا شده از سوی شهربان در میادین اصلی و معابر پرتردد شهر تهران، فرا رسیدن عید نوروز را با اهدای گل و بسته‌ی سلامت (ماسک و محلول ضدعفونی) به شهروندان شریف تهرانی تبریک خواهند گفت.

فتاحیان تاکید کرد: طی سه سال اخیر با حمایت مدیریت شهری، از طریق آموزش و اقدامات مؤثر رسانه‌ای و فرهنگی، گام‌های مؤثری در راستای ارتقای سطح کیفی رفتار ماموران شهربان به ویژه در حوزه رفع سدمعبر، آرام‌سازی فضای ماموریت‌های رفع سدمعبر و مثبت‌سازی نگرش شهروندان نسبت به فعالیت‌های مرتبط با حوزه‌ شهربان برداشته شد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز اول تیر ۱۴۰۰ برای اهالی بورس روز خوشایندی بود، شاخص‌ها رشد کردند و قیمت سهام اغلب نمادهای بازار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما