اتهام تجاوز به هنرپیشه مشهور

کدخبر: 400588
اقتصاد نیوز: یک زن ۲۴ ساله که تنها با نام افی معرفی شده آرمی همر هنرپیشه مشهور را متهم به تجاوز کرد.

آرمی همر، بازیگر سرشناس آمریکایی به تجاوز به یک زن در لس آنجلس در سال ۲۰۱۷ متهم شده است.

یک زن ۲۴ ساله که تنها با نام افی معرفی شده این ادعاها را در جریان یک کنفرانس خبری مجازی مطرح کرده است.آرمی همر که ۳۴ سال دارد، این ادعا را رد کرده است. وکیل او ادعاهای مطرح شده را "ظالمانه و عصبانی کننده" خوانده و گفته است آرمی همر "از فرصت پیش آمده برای بیان واقعی آنچه اتفاق افتاده استقبال می‌کند."

پلیس لس آنجلس به بی‌بی‌سی گفته است آرمی همر مظنون پرونده تحقیق در باره تجاوز جنسی است که از ۳ فوریه آغاز شده است.

فرد متهم کننده هنگام خواندن بیانیه‌ای درباره اتهامات علیه همر که به خاطر بازی در فیلم‌هایی چون شبکه اجتماعی و من را با نامت صدا کن مشهور است، به گریه افتاد.

Capture

چه ادعایی مطرح شد؟

این زن در کنار گلوریا آلرد، وکیل برجسته حقوق زنان صحبت کرد و ادعا کرد اولین بار در سال ۲۰۱۶، وقتی ۲۰ ساله بود، با آرمی همر در فیسبوک آشنا شد.

او گفت: "من در یک آن عاشق او شدم."

این زن مدعی شد مدتی پس از آغاز رابطه، همر از "روش‌های فریبکارانه برای کنترل من" استفاده کرد.او گفت: "همر وفاداری من نسبت به خود را آزمایش می‌کرد، و با عبور از محدودیت‌های من روز به روز خشن‌تر می‌شد."

این زن آرمی همر را به سوء استفاده "روحی، عاطفی و جنسی" متهم کرد.

او مدعی شد تجاوز همر به او در ۲۴ آوریل ۲۰۱۷ بوده است.

این زن گفت "آرمی همر برای ۴ ساعت به طور مداوم سرم را به دیوار می‌کوبید و باعث کبود شدن صورتم شد.""او بعد از نگرانی در مورد وضعیتم، آنجا را ترک کرد. من کاملا شوکه شده بودم و باورم نمی‌شد کسی که دوستش دارم با من چنین کاری کرده باشد."

او گفت "تمایلات خودکشی پیدا کرده" و "احساس گناه زیادی دارد" که زودتر در این باره حرف نزده است.

وکلای آرمی همر چه واکنشی نشان دادند؟

اندرو برتلر، وکیل آقای همر در بیانیه‌ای که به بی‌بی‌سی فرستاد، ادعاهای مطرح شده را رد کرد.او گفت تمام روابط آقای همر با زنان "کاملاً بر مبنای رضایت طرفین بوده و از قبل در آن مورد بحث و توافق شده" بوده است.

آقای برتلر تصویر پیام‌هایی را که گویا توسط این زن به آرمی همر ارسال شده و حاوی پیشنهاداتی درباره رفتارهای افراطی جنسی است، برای بی‌بی‌سی ارسال کرد. او گفت که آرمی همر به این زن پاسخ داده و به او آشکارا گفته که نمی خواهد این نوع رابطه را با او داشته باشد.

در بیانیه وکیل آقای همر گفته شده: رفتار این زن "برای جلب توجه"، "دستیابی به عدالت شایسته را برای قربانیان واقعی خشونت جنسی دشوارتر خواهد کرد."

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما