ترافیک پرحجم در ورودی و خروجی این شهر

کدخبر: 400703
اقتصاد نیوز : سرهنگ حسین میش‌مست از ترافیک سنگین و پرحجم در ورودی‌ و خروجی‌های مشهد خبر داد و گفت: در حال حاضر در مسیر آزادراه شهید شوشتری- مشهد، محور سبزوار به مشهد و تربت حیدریه به مشهد ترافیک پرحجمی داریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی از ترافیک سنگین و پرحجم در ورودی‌ و خروجی‌های مشهد خبر داد.

سرهنگ حسین میش‌مست از ترافیک سنگین و پرحجم در ورودی‌ و خروجی‌های مشهد خبر داد و گفت: در حال حاضر در مسیر آزادراه شهید شوشتری- مشهد، محور سبزوار به مشهد و تربت حیدریه به مشهد ترافیک پرحجمی داریم. 

طبق گفته رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی هم اکنون در گردنه مزداوند جاده سرخس و گردنه گوجگی جاده کلات مه‌گرفتگی و محدودیت دید وجود دارد و لازم است رانندگان نکات احتیاطی را رعایت کنند.

وی در خصوص حوادث جاده‌ای شبانه روز گذشته هم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هفت فقره تصادف جرحی با هشت مجروح و سه فقره تصادف خسارتی از محورهای خراسان رضوی گزارش شده است.

گفتنی است؛ طبق اعلام جانشین رییس پلیس راهور، محدودیتی برای تردد به شهر مشهد وجود ندارد اما تردد شبانه در ساعت ۲۱ تا سه بامداد در جاده‌ها ممنوع است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: حرکات عجیب صعودی در بازار «آلت‌کوین‌ها»،‌ نگاه معامله گران بازار داخلی را به خود خیره کرده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما