پس لرزه های قاتل خواندن پوتین برای بایدن

کدخبر: 400855
اقتصاد نیوز: سفیر فراخوانده روسیه از آمریکا گفت:باید وضعیت ارتباطات روسیه و آمریکا بررسی و آنالیز شود و الان زمان تصمیم گیری است.

سفیر روسیه در آمریکا آناتولی آنتونوف بیان داشت که او دیدارهای برنامه ریزی شده در وزارت خانه های مختلف دارد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتونوف روز شنبه سفارت روسیه در واشنگتن را ترک کرد تا به مسکو پرواز کند. احتمال می رود که هواپیما روز یکشنبه در فرودگاه شرمتوای مسکو به زمین بنشیند.

آنتونوف تاکید کرد که فعلا به دشواری بتوان فهمید که چه میزان زمان برای کارهای برنامه ریزی شده، لازم استوی توضیح داد: « اینکه چقدر زمان لازم است، فعلا به سختی بتوان پاسخ داد اما می گویم هر چقدر که لازم باشد در روسیه می مانم.»

این دیپلمات یادآوری کرد که مسکو بارها در خصوص به توسعه ارتباطات دوجانبه با واشنگتن در آن سطحی که طرف آمریکایی هم می خواهد، ابراز علاقه کرده است.

سفیر روسیه در ادامه بیان داشت: «کار دشواری پیش روست. باید وضعیت ارتباطات روسیه و آمریکا بررسی و آنالیز شود و الان زمان تصمیم گیری است.»

پیشتر وزارت خارجه روسیه ، آنتونوف را برای مشورت به مسکو فرا خواند. این دعوت پس از مصاحبه جو بایدن با شبکه ای بی سی نیوز بود که سوال خبرنگار در باره ولادیمیر پوتین که پرسید آیا او معتقد است که پوتین قاتل است را تایید کرد. رئیس کاخ سفید بیان داشت که رهبر روسیه به خاطر مداخله در انتخابات آمریکا هزینه خواهد داد. 

 
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما