با این راهکار ساده چربی هایتان حتی در زمان استراحت هم آب می شود

کدخبر: 400985
اقتصادنیوز : بسیاری از افراد برای کاهش وزن از روش‌هایی مانند پیاده روی استفاده می‌کنند، ولی نتیجه دلخواه خود را نمی‌گیرند؛ بنابراین اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید بهتر است پیاده روی اصولی داشته باشید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  بهداشت نیوز، برای سوزاندن کالری بیشتر هنگام راه رفتن، باید شدت آن را زیاد کنید و با تنوع پیاده روی کنید، برای مثال برای یک دوره مشخص تعداد مشخصی از گام برداشتن را تعیین کنید یا دقیقه‌های سرعت خود را افزایش دهید، سپس سرعت خود را کاهش دهید و این روند را تکرار کنید.

افزون بر این‌ها یک نکته مهم دیگر این است که یک مسیر تپه‌ای انتخاب کنید، هرچه شیب بیشتری در مسیر خود داشته باشید، عضله‌های بیشتری را درگیر کنید.

پیاده روی در سربالایی همچنین ممکن است میزان متابولیسم شما را افزایش دهد، که به شما کمک می‌کند حتی در حالت استراحت کالری بیشتری بسوزانید. اگر در زمین‌های سنگلاخ یا متنوع قدم می‌زنید، پا‌های شما باید از زاویه‌های مختلف حرکت کنند، این باعث می‌شود ماهیچه‌هایی که روی یک سطح صاف راه می‌روند نیز، درگیر شوند.

از موانع مختلف پلاستیکی یا فلزی استفاده کنید تا  پیاده روی خود را دشوار‌تر کنید، پیاده روی با موانع می‌تواند کالری سوزی شما را تقویت کند، زیرا باعث کار عضلات بالاتنه می‌شود.

اگر فرصت و شرایط دارید سعی کنید به ارتفاعات بروید، برای مثال کوهنوردی کنید.

تیتر یک
  • پیش بینی وضعیت بورس در آخرین هفته فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: شاخص کل بورس در هفته اخیر ۶ هزار و ۷۱۹ واحد افت کرد و شاهد تداوم بازدهی منفی بورس بودیم. آیا این روند در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما