روایت واعظی از ملاقات‌های همیشگی روحانی با رهبر انقلاب

کدخبر: 401092
اقتصاد نیوز : محمود واعظی گفت: می‌توانم بگویم که در این دولت یکی از بالاترین هماهنگی‌ها را با منویات و توصیه‌های مقام معظم رهبری داشتیم و این به نظر من، بیش از همه چیز در اعتقاد و التزام شخص رئیس‌جمهور ریشه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه شهروند،‌ واعظی گفت: روحانی از ابتدای دولت قائل به حاکمیت یکپارچه و انسجام حداکثری بوده و همواره در تنظیم خط مشی ها و سیاستگذاری کلان کشور، به تبعیت کامل از منویات رهبری تاکید کرده‌اند.

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی درباره رابطه رئیس‌جمهور و رهبر انقلاب به ویژه نامه نوروزی روزنامه شهروند گفت:‌ « بسیار رابطه نزدیک و صمیمانه‌ای میان رئیس‌جمهور و رهبر معظم انقلاب وجود دارد. روند ملاقات‌های هفتگی آنها از ابتدای دولت تا کنون قطع نشده و علاوه بر آن گفت‌وگوهای تلفنی متعددی نیز به تناسب موضوعات و مسائل مختلف، همیشه در جریان است. «

وی می گوید؛‌«می‌توانم بگویم که در این دولت یکی از بالاترین هماهنگی‌ها را با منویات و توصیه‌های مقام معظم رهبری داشتیم و این به نظر من، بیش از همه چیز در اعتقاد و التزام شخص رئیس‌جمهور ریشه دارد.»

واعظی تاکید می کند؛ «خوشبختانه مقام معظم رهبری، در حوزه‌های کلان کشور احاطه و نظارت کامل دارند و توصیه‌ها و رهنمودهایی ایشان بسیار راهگشاست. آقای دکتر روحانی از ابتدای دولت قائل به حاکمیت یکپارچه و انسجام حداکثری بوده و همواره در تنظیم خط مشی ها و سیاستگذاری کلان کشور، به تبعیت کامل از منویات رهبری تاکید کرده‌اند. »

تیتر یک
  • پیش بینی وضعیت بورس در آخرین هفته فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: شاخص کل بورس در هفته اخیر ۶ هزار و ۷۱۹ واحد افت کرد و شاهد تداوم بازدهی منفی بورس بودیم. آیا این روند در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما