مرگ 32 نفر در تصادف شدید قطار+فیلم

کدخبر: 401705
در برخورد دو قطار در مصر تاکنون 32 نفر جان باخته اند و 66 نفر زحمی شده اند.حداقل سه واگن از ریل خارج شده است. این حادثه در شمال شهر سوهاج در استان سوهاچ مصر رخ داده که در ۴۶۰ کیلومتری جنوب قاهره، پایتخت مصر، در کرانه غربی رود نیل فاصله دارد.

در پی برخورد دو قطار مسافربری در استان «سوهاج» مصر در کرانه غربی رود نیل، دستکم 32 نفر جان باخته و 66 نفر مجروح شده‌اند.به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اسپوتنیک، در پی برخورد دو قطار مسافربری در استان «سوهاج» مصر در کرانه غربی رود نیل، ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند.

 

 

 یک مقام مسئول از روانه شدن ۴۹ آمبولانس به محل برخورد دو قطار خبر داد و گفت مجروحان در حال انتقال به بیمارستان هستند. بیمارستان‌های این استان جنوبی مصر هم وضعیت اضطراری برای پذیرش مجروحان اعلام کرده‌اند. اسپوتنیک در بروزرسانی این خبر به نقل از وزارت بهداشت مصر اعلام کرد دستکم ۳۲ نفر در پی این حادثه کشته و ۶۶ نفر مجروح شده‌اند. 

به گزارش رسانه‌های محلی، حداقل سه واگن از ریل خارج شده است. بنابر گزارش‌های اولیه، این حادثه در شمال شهر سوهاج در استانی به همین نام رخ داده که در ۴۶۰ کیلومتری جنوب قاهره، پایتخت مصر، در کرانه غربی رود نیل قرار دارد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما