۱۰ کشته بر اثر آتش سوزی در بیمارستان کرونایی هند

کدخبر: 401729
مقامات هندی روز جمعه اعلام کردند بر اثر آتش سوزی در یک بیمارستان خصوصی در شهر مومبای پایتخت اقتصادی این کشور، ۱۰ بیمار جان خود را از دست دادند.

اقتصادنیوز به نقل از ایرنا- شبکه خبری «ایندیا تودی» روز جمعه گزارش داد، این آتش سوزی در بیمارستان "سان رایز" که داخل یک مرکز خرید واقع شده است اتفاق افتاد. 

اوداو تاکری سروزیر ایالت ماهاراشترا گفت: این بیمارستان مرکز نگه داری بیماران مبتلا به ویروس کرونا بوده است و ۵۷ بیمار از این بیمارستان خارج شده و در مراکز درمانی دیگری بستری شده‌اند. 

این رسانه هندی افزود: تحقیقات در مورد دلیل وقوع این آتش سوزی آغاز شده است. آتش ابتدا در طبقه همکف آغاز شده و دود به سرعت تمام بیمارستان را فرا گرفته است. 

وقوع آتش سوزی در بیمارستان بیماران کرونایی در میان افزایش موارد ابتلا به این ویروس در هند در چند روز گذشته اتفاق می‌افتد. ایالت ماهاراشترا دارای بیشترین موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در هند است. 

داده‌های وزارت بهداشت هند در روز جمعه نشان داد که موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در هند در ۲۴ ساعت گذشته به ۵۹ هزار و ۱۱۸ نفر رسیده که بالاترین آمار ابتلای روزانه به این بیماری در چهار ماه گذشته است. 

تاکنون هند ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار مورد ابتلا به کرونا را به ثبت رسانده است که پس از آمریکا و برزیل در جایگاه سوم جهان می‌باشد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما