هشدار؛ پیش بینی وزش طوفان شدید در اصفهان

کدخبر: 401893
اقتصاد نیوز:وضعیت جوی در اکثر مناطق استان اصفهان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید همراه با گرد و خاک محلی و طوفان لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز، آسیه آقایی کارشناس هواشناسی در گفت‌وگو با  فارس  با اشاره به وضعیت هوای استان اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی ناپایدار طی امروز بر روی استان است.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان افزود: بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق استان قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید همراه با گرد و خاک محلی و طوفان لحظه‌ای به ویژه در نیمه‌ شرقی و در نیمه‌ غربی رگبارهای پراکنده بهاری پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وزش باد شدید و گرد و خاک در سطح استان به‌ ویژه در نیمه شرقی باعث اختلال در تردد شهری و جاده‌ای و کاهش کیفیت هوا می‌شود، بیان کرد: از فردا جوی نسبتاً پایدار بر روی استان خواهیم داشت و دمای هوا تا روز دوشنبه کاهش ۸ تا ۱۰ درجه خواهد داشت.

آقایی با اشاره به اینکه کمینه ‌دمای هوا در اکثر مناطق استان طی ۲۴  آینده ۴ تا ۶ درجه کاهش خواهد داشت، گفت: دمای هوای اصفهان ۲۶ و کمینه فردا ۱۴ درجه، خور و بیابانک با ۳۳ و بوئین میاندشت با ۲ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقطه استان پیش‌بینی می‌شود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما