رقص جنوبی کنعانی‌ بعد از گل/ نگاه معنادار بازیکنان به طارمی/ حاشیه های بازی ایران و سوریه

کدخبر: 402285
اقتصاد نیوز : محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از زدن گل زود هنگام به سوریه، رقص جنوبی و خاص خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه با دو گل به نفع تیم ملی ایران خاتمه یافت.

محمدحسین کنعانی‌زادگان اولین ضربه به سوی دروازه سوریه را با ضربه سر تبدیل به گل کرد که باعث شوکه شدن حاضران در ورزشگاه شد. کنعانی‌ بعد از این گل به سبک همیشگی خود رقص خاص و جنوبی را به نمایش گذاشت.

بعد از آغاز این مسابقه، شهاب الدین عزیزی خادم، منصور قنبرزاده، حیدر بهاروند، شهره موسوی، حمیدرضا مهرعلی، حمیدرضا آصفی  و ... وارد ورزشگاه آزادی شدند. همچنین جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری مدیرعامل و معاون پرسپولیس که امروز هم دیداری با رئیس فدراسیون فوتبال سوریه داشتند، در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

وحید امیری، هافبک تیم ملی در نخستین دقایق بازی از ناحیه پیشانی مصدوم شد و با مداوای پزشکان تیم ملی به بازی برگشت.

بعد از خطای خشن بازیکن سوریه روی پای شجاع خلیل‌زاده، علی قلی‌زاده از حرکت بازیکن سوری عصبی شد اما این موضوع ادامه نداشت و دو تیم به بازی برگشتند.

معدود هواداران سوری حاضر در جایگاه، بعد از هر موقعیت تیم ملی این کشور یا درخشش دروازه‌بان این تیم، تیم ملی کشورشان را تشویق می‌کردند.

بعد از گلزنی آزمون، بازیکنان ایرانی خوشحالی چندان زیادی نکردند و به سادگی از کنار این گل گذشتند تا بازی به سرعت وارد جریان عادی خود شود.

نبیل معلول، سرمربی تیم ملی سوریه در ابتدای بازی به قضاوت موعود بنیادی‌فر، داور این دیدار معترض شد.

مهدی طارمی در اواخر بازی صاحب موقعیت بسیار خوبی شد و در حالی که چهار بازیکن ایرانی در مقابل یک مدافع سوری قرار داشتند و شرایط مساعد گلزنی بود، با خودخواهی ضربه خود را زد و موقعیت گل را از دست داد. بعد از این اتفاق، طارمی فقط سرش را پایین انداخته بود و بازیکنان هم به او نگاه می کردند که چرا این موقعیت را از دست داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما